Detail zprávy
20.03.2018 VELIKONOČNÍ DÍLNA - tř. Sluníčko

Blíží se velikonoční čas (i když počasí si s námi hraje) a je již pěknou tradicí, že se scházíme s dětmi i rodiči na společném tvoření. Tento pěkný den pro děti začal již dopoledne, kdy jsme společnými silami upekli bábovku, abychom měli něco dobrého do bříška a energii na „práci.“ A také jsme chtěli překvapit maminky a tatínky a ukázat, co už všechno dokážeme. Odpoledne na velikonočních dílnách se nás sešlo opravdu mnoho. Vyráběli jsme slepičky a každá z nich měla své malované vajíčko. Rámečky se zajíčky, které děti dotvořily podle své fantazie, budou zdobit jejich pokojíčky (možná i kuchyně nebo obývací pokoj). Veselá a dobrá nálada nás provázela celým dnem. A pokud si budete chtít upéct jednoduchou bábovku, tady je recept: 
2 hrnky polohrubé mouky
1 prášek do pečiva
1 hrnek cukru
½ hrnku oleje
1 hrnek mléka
3 vejce
Umíchat, upéct.

 

Přejeme dobrou chuť!


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka