Detail zprávy
27.03.2018 JARNÍ ÚKLID ŠKOLNÍ ZAHRADY

I v tomto školním roce jsme se společně všichni - rodiče, děti a zaměstnanci školy - sešli  k jarnímu úklidu naší školní zahrady. Úklid jsme si naplánovali na 11. a 12. dubna a sluníčko nás v těchto dnech obdarovalo krásným počasím.  Na zahradě jsme vyhrabávali suchou trávu z trávníků, stříhali jsme staré a zmrzlé větvičky keřů, připravili jsme záhonky k jarnímu setí. Druhý den jsme zalévali rozkvetlé vřesy, keře a záhony.  Za odměnu jsme se společně vyfotili a děti dostaly malou dobrotu. Velmi nás potěšila velká účast rodičů s dětmi a všem, kteří nám přišli pomoci a strávili s námi hezké odpoledne, moc děkujeme.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka