Detail zprávy
27.03.2018 JARNÍ ÚKLID ŠKOLNÍ ZAHRADY

I v tomto školním roce jsme se společně všichni - rodiče, děti a zaměstnanci školy - sešli  k jarnímu úklidu naší školní zahrady. Úklid jsme si naplánovali na 11. a 12. dubna a sluníčko nás v těchto dnech obdarovalo krásným počasím.  Na zahradě jsme vyhrabávali suchou trávu z trávníků, stříhali jsme staré a zmrzlé větvičky keřů, připravili jsme záhonky k jarnímu setí. Druhý den jsme zalévali rozkvetlé vřesy, keře a záhony.  Za odměnu jsme se společně vyfotili a děti dostaly malou dobrotu. Velmi nás potěšila velká účast rodičů s dětmi a všem, kteří nám přišli pomoci a strávili s námi hezké odpoledne, moc děkujeme.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka