27.03.2018 JARNÍ ÚKLID ŠKOLNÍ ZAHRADY

I v tomto školním roce jsme se společně všichni - rodiče, děti a zaměstnanci školy - sešli  k jarnímu úklidu naší školní zahrady. Úklid jsme si naplánovali na 11. a 12. dubna a sluníčko nás v těchto dnech obdarovalo krásným počasím.  Na zahradě jsme vyhrabávali suchou trávu z trávníků, stříhali jsme staré a zmrzlé větvičky keřů, připravili jsme záhonky k jarnímu setí. Druhý den jsme zalévali rozkvetlé vřesy, keře a záhony.  Za odměnu jsme se společně vyfotili a děti dostaly malou dobrotu. Velmi nás potěšila velká účast rodičů s dětmi a všem, kteří nám přišli pomoci a strávili s námi hezké odpoledne, moc děkujeme.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ