Detail zprávy
09.04.2018 DIVADLO ŠIKULKA

Do školky zavítalo divadlo Šikula a to hned se třemi pohádkami.
V té první jsme se seznámili se zvířátky z Antarktidy – s rozpustilými tučňáky a jedním tuleněm, kterému chyběli kamarádi. Když tučňáci zjistili, že tuleň není vůbec zlý, umí druhému poradit i pomoci, když je potřeba, vzali jej mezi sebe. Poznali totiž, že čím je více kamarádů pohromadě, tím více je legrace.

 

Druhá pohádka nás zavedla k nepořádnému a neposlušnému medvídkovi, který i přes maminčin zákaz otevřel dveře cizímu člověku. A z toho se později vyklubal loupežník, který jej vnesl do své skrýše. A jak to s medvídkem dopadlo? Napravil se a maminku pěkně poslouchá.

 

Ve třetí pohádce se nám představil umíněný Matýsek, který nechtěl kamarádit s žabkou ani pejskem. Posmíval se jim a také neposlouchal babičku. Jednoho dne spadl do rybníka. A ti jeho kamarádi, kterým se tak moc posmíval, mu nakonec pomohli. A proto se jim také za vše omluvil.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka