Detail zprávy
09.04.2018 DIVADLO ŠIKULKA

Do školky zavítalo divadlo Šikula a to hned se třemi pohádkami.
V té první jsme se seznámili se zvířátky z Antarktidy – s rozpustilými tučňáky a jedním tuleněm, kterému chyběli kamarádi. Když tučňáci zjistili, že tuleň není vůbec zlý, umí druhému poradit i pomoci, když je potřeba, vzali jej mezi sebe. Poznali totiž, že čím je více kamarádů pohromadě, tím více je legrace.

 

Druhá pohádka nás zavedla k nepořádnému a neposlušnému medvídkovi, který i přes maminčin zákaz otevřel dveře cizímu člověku. A z toho se později vyklubal loupežník, který jej vnesl do své skrýše. A jak to s medvídkem dopadlo? Napravil se a maminku pěkně poslouchá.

 

Ve třetí pohádce se nám představil umíněný Matýsek, který nechtěl kamarádit s žabkou ani pejskem. Posmíval se jim a také neposlouchal babičku. Jednoho dne spadl do rybníka. A ti jeho kamarádi, kterým se tak moc posmíval, mu nakonec pomohli. A proto se jim také za vše omluvil.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka