Detail zprávy
07.05.2018 ZAZPÍVALI JSME BABIČKÁM K SVÁTKU

Na začátku května v naší mateřské škole každoročně vrcholí přípravy k oslavám svátku všech maminek a babiček, které bývá zakončeno besídkami pro rodinné příslušníky v jednotlivých třídách. Den matek mají však děti z Mateřídoušky spojený také s tradiční návštěvou v Domově s pečovatelskou službou na frýdeckém Zámeckém náměstí a také v Domově Beskyd v Místku. Nejinak tomu bylo i letos, kdy vystoupení dětí plné zpěvu, veselých i dojemných básní i pohybových skladeb a tanečků ocenili nadšeným potleskem a sladkou odměnou pro děti senioři z obou těchto zařízení.  Děti se s našimi staršími spoluobčany rozloučily věnováním vlastnoručně vyrobených dárků i příslibem dalšího setkání, které je nejen oboustranně příjemným prožitkem, ale především příležitostí k vyjádření úcty a poděkování…


ZPRÁVY

04.09.2018

DIVADLO

34 fotografie
celá zpráva »»
29.06.2018

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO


HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»
28.06.2018

E.ON ENERGY GLOBE - Tisková konference v Praze

1 fotografie
28. červa se konala v Praze tisková konference s názvem "Snídaně s novináři", na celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka