Detail zprávy
07.05.2018 ZAZPÍVALI JSME BABIČKÁM K SVÁTKU

Na začátku května v naší mateřské škole každoročně vrcholí přípravy k oslavám svátku všech maminek a babiček, které bývá zakončeno besídkami pro rodinné příslušníky v jednotlivých třídách. Den matek mají však děti z Mateřídoušky spojený také s tradiční návštěvou v Domově s pečovatelskou službou na frýdeckém Zámeckém náměstí a také v Domově Beskyd v Místku. Nejinak tomu bylo i letos, kdy vystoupení dětí plné zpěvu, veselých i dojemných básní i pohybových skladeb a tanečků ocenili nadšeným potleskem a sladkou odměnou pro děti senioři z obou těchto zařízení.  Děti se s našimi staršími spoluobčany rozloučily věnováním vlastnoručně vyrobených dárků i příslibem dalšího setkání, které je nejen oboustranně příjemným prožitkem, ale především příležitostí k vyjádření úcty a poděkování…


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka