Detail zprávy
07.05.2018 ZAZPÍVALI JSME BABIČKÁM K SVÁTKU

Na začátku května v naší mateřské škole každoročně vrcholí přípravy k oslavám svátku všech maminek a babiček, které bývá zakončeno besídkami pro rodinné příslušníky v jednotlivých třídách. Den matek mají však děti z Mateřídoušky spojený také s tradiční návštěvou v Domově s pečovatelskou službou na frýdeckém Zámeckém náměstí a také v Domově Beskyd v Místku. Nejinak tomu bylo i letos, kdy vystoupení dětí plné zpěvu, veselých i dojemných básní i pohybových skladeb a tanečků ocenili nadšeným potleskem a sladkou odměnou pro děti senioři z obou těchto zařízení.  Děti se s našimi staršími spoluobčany rozloučily věnováním vlastnoručně vyrobených dárků i příslibem dalšího setkání, které je nejen oboustranně příjemným prožitkem, ale především příležitostí k vyjádření úcty a poděkování…


ZPRÁVY

17.05.2018

DEN MATEK ve třídě Motýlek

10 fotografie
celá zpráva »»
16.05.2018

DEN MATEK ve třídě Kuřátko

8 fotografie
celá zpráva »»
16.05.2018

DEN MATEK ve třídě Koťátko

25 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka