Detail zprávy
07.05.2018 ZAZPÍVALI JSME TAKÉ BABIČKÁM NA ZÁMECKÉM NÁMĚSTÍ

Na začátku května v naší mateřské škole každoročně vrcholí přípravy k oslavám svátku všech maminek a babiček, které bývá zakončeno besídkami pro rodinné příslušníky v jednotlivých třídách. Den matek mají však děti z Mateřídoušky spojený také s tradiční návštěvou v Domově s pečovatelskou službou na frýdeckém Zámeckém náměstí a také v Domově Beskyd v Místku. Nejinak tomu bylo i letos, kdy vystoupení dětí plné zpěvu, veselých i dojemných básní i pohybových skladeb a tanečků ocenili nadšeným potleskem a sladkou odměnou pro děti senioři z obou těchto zařízení.  Děti se s našimi staršími spoluobčany rozloučily věnováním vlastnoručně vyrobených dárků i příslibem dalšího setkání, které je nejen oboustranně příjemným prožitkem, ale především příležitostí k vyjádření úcty a poděkování…


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka