16.05.2018 DEN MATEK ve třídě Koťátko

Ve středu 16. května se konala ve třídě Koťátek všemi netrpělivě očekávaná besídka ke Dni matek.

Děti předvedly maminkám, ale také babičkám, dědečkům a dalším příbuzným, co se ve školce za ten rok všechno naučily. Nechyběly písničky, vtipné básničky a také pohádka O koťátku, které zapomnělo mňoukat. Každá maminka byla obdarována krásnou fotkou svého dítka v rámečku a kytičkou v květináči – tentokrát to byl rýmovník pro pevnější zdraví.

Besídka se nám moc vydařila, všichni odcházeli domů s úsměvem na tváři.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»