Detail zprávy
16.05.2018 DEN MATEK ve třídě Koťátko

Ve středu 16. května se konala ve třídě Koťátek všemi netrpělivě očekávaná besídka ke Dni matek. 

Děti předvedly maminkám, ale také babičkám, dědečkům a dalším příbuzným, co se ve školce za ten rok všechno naučily. Nechyběly písničky, vtipné básničky a také pohádka O koťátku, které zapomnělo mňoukat. Každá maminka byla obdarována krásnou fotkou svého dítka v rámečku a kytičkou v květináči – tentokrát to byl rýmovník pro pevnější zdraví.

Besídka se nám moc vydařila, všichni odcházeli domů s úsměvem na tváři.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka