Detail zprávy
25.05.2018 EFFATHA - maňáskové divadlo

V pátek 25. května přijelo za dětmi maňáskové divadlo EFFATHA z Nového Jičína. 

Dvě pohádky - O Červené Karkulce a O třech prasátkách - zahráli dětem hendikepovaní klienti Slezské diakonie. Tento projekt podpořil T–Mobil jako společensky odpovědný projekt, který boří bariéry a předsudky vůči lidem s hendikepem již od dětství.

Líbily se nám nejen pohádky, ale i loutky, které si hendikepovaní lidé vyráběli sami a se kterými jsme se mohli pohrát i vyfotit se s nimi. Na závěr pěkného dopoledne pro nás měli připraveno tvoření, při kterém jsme si vybarvili papírovou loutku a následně nalepili na špejli. A pak už jen stačilo začít hrát pohádku jako opravdoví herci.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka