Detail zprávy
25.05.2018 EFFATHA - maňáskové divadlo

V pátek 25. května přijelo za dětmi maňáskové divadlo EFFATHA z Nového Jičína. 

Dvě pohádky - O Červené Karkulce a O třech prasátkách - zahráli dětem hendikepovaní klienti Slezské diakonie. Tento projekt podpořil T–Mobil jako společensky odpovědný projekt, který boří bariéry a předsudky vůči lidem s hendikepem již od dětství.

Líbily se nám nejen pohádky, ale i loutky, které si hendikepovaní lidé vyráběli sami a se kterými jsme se mohli pohrát i vyfotit se s nimi. Na závěr pěkného dopoledne pro nás měli připraveno tvoření, při kterém jsme si vybarvili papírovou loutku a následně nalepili na špejli. A pak už jen stačilo začít hrát pohádku jako opravdoví herci.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka