25.05.2018 EFFATHA - maňáskové divadlo

V pátek 25. května přijelo za dětmi maňáskové divadlo EFFATHA z Nového Jičína.

Dvě pohádky - O Červené Karkulce a O třech prasátkách - zahráli dětem hendikepovaní klienti Slezské diakonie. Tento projekt podpořil T–Mobil jako společensky odpovědný projekt, který boří bariéry a předsudky vůči lidem s hendikepem již od dětství.

Líbily se nám nejen pohádky, ale i loutky, které si hendikepovaní lidé vyráběli sami a se kterými jsme se mohli pohrát i vyfotit se s nimi. Na závěr pěkného dopoledne pro nás měli připraveno tvoření, při kterém jsme si vybarvili papírovou loutku a následně nalepili na špejli. A pak už jen stačilo začít hrát pohádku jako opravdoví herci.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ