Detail zprávy
05.04.2018 EKOTÝM - 2. setkání

Ve čtvrtek 5. dubna se v odpoledních hodinách uskutečnilo 2. setkání ekotýmu naší školky. Srdečně jsme přivítali i rodiče s dětmi, kteří se nemohou pravidelně účastnit našich schůzek, ale zajímají se o dění v naší škole. Mezi nás se přišla podívat maminka s dcerami Eliškou a Barunkou a také Filípek se svou maminkou.

Na začátku jsme si rozdělili funkce v ekotýmu - schůzku zapsala maminka Amálky, která se postarala o fotografování. 

Hlavním cílem setkání bylo zhodnocení analýzy na téma PROSTŘEDÍ. Tato analýza probíhala v minulých měsících v celé mateřské škole. Pochlubili jsme se plakáty, na kterých jsme si v jednotlivých třídách analýzu zaznamenávali a povídali si o ní.

Protože chceme, aby se na tvorbě prostředí podíleli rodiče společně s dětmi a zaměstnanci školky, budou mít všichni možnost podělit se o své nápady na zlepšení našeho prostředí.  Na jednotlivých třídách budou k dispozici krabice nápadů, do kterých můžete své podněty vkládat.

Moc se na ně těšíme a na dalším setkání ekotýmu se jimi budeme zabývat.

 


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka