Detail zprávy
18.06.2018 KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

V pondělí 18. června jely děti ze třídy Koťátko na výlet do přírody do Horních Tošanovic. Děti se moc těšily a pro některé byla největším zážitkem cesta vláčkem. V Horních Tošanovicích jsme se prošli podél kolejí do nedalekého lesa, poté kolem zemědělského družstva kolem luk a polí zase zpět k nádraží. Cestou jsme pozorovali přírodu a zvířata – viděli jsme ovečky, koně, krávy s telátkem a v lese jsme poslouchali hlasitý zpěv ptáčků a zahlédli také plachou srnku. Počasí nám přálo – bylo krásně, a tak jsme si všichni výlet moc užili.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka