18.06.2018 KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

V pondělí 18. června jely děti ze třídy Koťátko na výlet do přírody do Horních Tošanovic. Děti se moc těšily a pro některé byla největším zážitkem cesta vláčkem. V Horních Tošanovicích jsme se prošli podél kolejí do nedalekého lesa, poté kolem zemědělského družstva kolem luk a polí zase zpět k nádraží. Cestou jsme pozorovali přírodu a zvířata – viděli jsme ovečky, koně, krávy s telátkem a v lese jsme poslouchali hlasitý zpěv ptáčků a zahlédli také plachou srnku. Počasí nám přálo – bylo krásně, a tak jsme si všichni výlet moc užili.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»