Detail zprávy
19.06.2018 ZAHRADNÍ SLAVNOST

V úterý 19. června odpoledne vypukla na zahradě naší mateřské školy dlouho očekávaná zahradní slavnost. Děti svým rodičům nejprve zazpívaly a zatančily a poté se rozutekly hledat připravené soutěže, za jejichž splnění na ně čekal párek v rohlíku a krásná medaile. Ani letos nechyběly oblíbené atrakce – skákací hrad, trampolína a motorky, premiéru mělo kreslení na obličej. Nadšení vyvolala návštěva oblíbených pohádkových postaviček Mickey Mouse a Minnie. Zahradní slavnost si všichni jistě užili a oslavili tak uplynulý školní rok a přivítali léto i prázdniny.


ZPRÁVY

10.07.2019

MŠ MATEŘÍDOUŠKA ZÍSKALA CERTIFIKÁT - ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

4 fotografie
Dne 10. července vedení MŠ a školní jídelny převzalo certifikát  - ZDRAVÁ celá zpráva »»
28.06.2019

ZAHRADNÍ SLAVNOST V MATEŘÍDOUŠCE

29 fotografie
celá zpráva »»
27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka