Detail zprávy
19.06.2018 ZAHRADNÍ SLAVNOST

V úterý 19. června odpoledne vypukla na zahradě naší mateřské školy dlouho očekávaná zahradní slavnost. Děti svým rodičům nejprve zazpívaly a zatančily a poté se rozutekly hledat připravené soutěže, za jejichž splnění na ně čekal párek v rohlíku a krásná medaile. Ani letos nechyběly oblíbené atrakce – skákací hrad, trampolína a motorky, premiéru mělo kreslení na obličej. Nadšení vyvolala návštěva oblíbených pohádkových postaviček Mickey Mouse a Minnie. Zahradní slavnost si všichni jistě užili a oslavili tak uplynulý školní rok a přivítali léto i prázdniny.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka