19.06.2018 ZAHRADNÍ SLAVNOST

V úterý 19. června odpoledne vypukla na zahradě naší mateřské školy dlouho očekávaná zahradní slavnost. Děti svým rodičům nejprve zazpívaly a zatančily a poté se rozutekly hledat připravené soutěže, za jejichž splnění na ně čekal párek v rohlíku a krásná medaile. Ani letos nechyběly oblíbené atrakce – skákací hrad, trampolína a motorky, premiéru mělo kreslení na obličej. Nadšení vyvolala návštěva oblíbených pohádkových postaviček Mickey Mouse a Minnie. Zahradní slavnost si všichni jistě užili a oslavili tak uplynulý školní rok a přivítali léto i prázdniny.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»