Detail zprávy
19.06.2018 ZAHRADNÍ SLAVNOST

V úterý 19. června odpoledne vypukla na zahradě naší mateřské školy dlouho očekávaná zahradní slavnost. Děti svým rodičům nejprve zazpívaly a zatančily a poté se rozutekly hledat připravené soutěže, za jejichž splnění na ně čekal párek v rohlíku a krásná medaile. Ani letos nechyběly oblíbené atrakce – skákací hrad, trampolína a motorky, premiéru mělo kreslení na obličej. Nadšení vyvolala návštěva oblíbených pohádkových postaviček Mickey Mouse a Minnie. Zahradní slavnost si všichni jistě užili a oslavili tak uplynulý školní rok a přivítali léto i prázdniny.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka