Detail zprávy
14.06.2018 ROZLOUČENÍ SE ŠKOLÁKY

Slavnostní pasování našich nejstarších dětí na školáky se letos konalo ve čtvrtek 14. června. Jídelna 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad se nejdříve rozezněla hymnou mateřské školy – písní Mateřídouška. Následovala lidová Já jsem muzikant, při které se představily děti z jednotlivých tříd. Pohybovou skladbou Dobrý přítel si děti připomněly, kolik kamarádů po dobu své docházky do mateřské školy získaly. Poté už přišlo tolik očekávané pasování předškoláků na školáky. Paní ředitelka pasovala děti pomocí veliké papírové tužky. Poslední písnička s názvem Prázdniny u babičky skončila mohutným pokřikem HURÁ!

Tak ať jsou prázdniny budoucích prvňáčků co nejkrásnější.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka