14.06.2018 ROZLOUČENÍ SE ŠKOLÁKY

Slavnostní pasování našich nejstarších dětí na školáky se letos konalo ve čtvrtek 14. června. Jídelna 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad se nejdříve rozezněla hymnou mateřské školy – písní Mateřídouška. Následovala lidová Já jsem muzikant, při které se představily děti z jednotlivých tříd. Pohybovou skladbou Dobrý přítel si děti připomněly, kolik kamarádů po dobu své docházky do mateřské školy získaly. Poté už přišlo tolik očekávané pasování předškoláků na školáky. Paní ředitelka pasovala děti pomocí veliké papírové tužky. Poslední písnička s názvem Prázdniny u babičky skončila mohutným pokřikem HURÁ!

Tak ať jsou prázdniny budoucích prvňáčků co nejkrásnější.

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019