Detail zprávy
14.06.2018 ROZLOUČENÍ SE ŠKOLÁKY

Slavnostní pasování našich nejstarších dětí na školáky se letos konalo ve čtvrtek 14. června. Jídelna 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad se nejdříve rozezněla hymnou mateřské školy – písní Mateřídouška. Následovala lidová Já jsem muzikant, při které se představily děti z jednotlivých tříd. Pohybovou skladbou Dobrý přítel si děti připomněly, kolik kamarádů po dobu své docházky do mateřské školy získaly. Poté už přišlo tolik očekávané pasování předškoláků na školáky. Paní ředitelka pasovala děti pomocí veliké papírové tužky. Poslední písnička s názvem Prázdniny u babičky skončila mohutným pokřikem HURÁ!

Tak ať jsou prázdniny budoucích prvňáčků co nejkrásnější.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka