Detail zprávy
20.06.2018 MOTÝLCI NA VÝLETĚ

Ve středu 20. 6. 2018 jsme jeli na výlet do Dobré. Na nádraží v Dobré jsme vystoupili a došli jsme na nedaleké dětské hřiště. Děti posvačily, posilnily se a vrhly se na zdolávání lezeckých stěn, houpaček, prolézaček, houpaček a jiných hracích prvků.  Poté jsme se vydali k řece. Děti si zaházely kamínky do vody. A protože nám zbylo ještě trochu času, šli jsme se podívat na kraj lesa. Mysleli jsme, že potkáme vlka s Červenou Karkulkou, ale to se nám nepoštěstilo. Zaposlouchali jsme se tedy do zpěvu ptáčků. No a pak jsme se vydali na zpáteční cestu k vlaku. Do školky jsme došli velmi unavení a zároveň jsme byli rádi, že jsme mohli prožít tak hezký den.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka