Detail zprávy
20.06.2018 MOTÝLCI NA VÝLETĚ

Ve středu 20. 6. 2018 jsme jeli na výlet do Dobré. Na nádraží v Dobré jsme vystoupili a došli jsme na nedaleké dětské hřiště. Děti posvačily, posilnily se a vrhly se na zdolávání lezeckých stěn, houpaček, prolézaček, houpaček a jiných hracích prvků.  Poté jsme se vydali k řece. Děti si zaházely kamínky do vody. A protože nám zbylo ještě trochu času, šli jsme se podívat na kraj lesa. Mysleli jsme, že potkáme vlka s Červenou Karkulkou, ale to se nám nepoštěstilo. Zaposlouchali jsme se tedy do zpěvu ptáčků. No a pak jsme se vydali na zpáteční cestu k vlaku. Do školky jsme došli velmi unavení a zároveň jsme byli rádi, že jsme mohli prožít tak hezký den.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka