Detail zprávy
21.06.2018 KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

Svačinu, pití, nějakou dobrotu a pláštěnku, to vše měly děti z Kuřátek ve svých batůžcích, když vyrazily na třídní výlet do Horních Tošanovic. Největší nadšení vyvolala jízda vlakem, ale krásná byla i procházka lesem a mezi poli a loukami. Z dálky se nám podařilo zahlédnout ovečky a krávu s telátkem, jinak se nám zvířátka kvůli horku bohužel schovávala. Do mateřské školy jsme se vrátili unavení, ale plní nových zážitků.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka