Detail zprávy
21.06.2018 KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

Svačinu, pití, nějakou dobrotu a pláštěnku, to vše měly děti z Kuřátek ve svých batůžcích, když vyrazily na třídní výlet do Horních Tošanovic. Největší nadšení vyvolala jízda vlakem, ale krásná byla i procházka lesem a mezi poli a loukami. Z dálky se nám podařilo zahlédnout ovečky a krávu s telátkem, jinak se nám zvířátka kvůli horku bohužel schovávala. Do mateřské školy jsme se vrátili unavení, ale plní nových zážitků.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka