18.10.2018 ZVÍTĚZILI JSME S E.ON ENERGY GLOBE

Náš projekt zvítězil a získal 1. místo v kategorii Mládež v soutěží s E.ON ENERGY GLOBE.

V Praze se konalo slavnostní vyhodnocení soutěže ekologických projektů. Cílem soutěže E.ON Energy Globe bylo ocenit projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energie. Projekty, které si zaslouží publicitu za svůj inovativní přístup k úsporám energií a ochraně životního prostředí a mohou tak sloužit jako inspirace pro ostatní.

Náš projekt "Ekologické vzdělávání pro nejmenší " byl nominován společně s projektem CO2 liga – ekologická soutěž pro školy o ochraně klimatu v kategorii Mládež.

DĚKUJEME všem, kteří náš projekt podpořili svým hlasem!

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»