Detail zprávy
17.10.2018 PODZIMNÍ BRIGÁDA
Již  potřetí jsme se sešli při úklidu naší školní zahrady, který pořádáme na oslavu Dne Ekoškol, mezi které hrdě patříme. Počasí se na nás zpočátku mračilo s mráčky na obloze, ale umoudřilo se a my jsme se s chutí pustili do práce. Děti se s maminkami a babičkami pustily do hrabání listí, tatínkové odnášeli plné pytle do kontejneru. Při úklidu pomáhaly děti, rodiče, paní učitelky a zaměstnanci mateřské školy. Na závěr našeho setkání byli rodiče a děti seznámeni paní ředitelkou Šárkou Čerňákovou s výsledky hlasování v soutěži s E.ON ENERGY GLOBE 2018.  Získali jsme krásnou cenu za vítězství v kategorii Mládež a společně jsme se s ní vyfotografovali.   Všem moc děkujeme za účast na již tradičním podzimním setkání při péči o naši zahradu.   Seznam zúčastněných rodičů a dětí Motýlci Terezka s rodiči Robin  s rodiči Mareček s maminkou Nelinka s tatínkem Emili s maminkou Klárka  a Vanesska s maminkou Adélka s maminkou   Koťátka Dominik s maminkou Sabinka se setrou Esterkou a maminkou Rozárka se sestrou Adélkou a rodiči Eliška s bratrem Danečkem a babičkou Siwon s rodiči   Kuřátka Eliška se sestrou Emmou a tatínkem Matěj s bratříčkem Adamem a maminkou Tomáš s babičkou Honza s tatínkem   Sluníčka Rozárka s maminkou Tadeášek s rodiči a bráškou Šimonkem Barborka se sestrou Eliškou a maminkou  

ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka