Detail zprávy
09.10.2018 EKOTÝM - 1. setkání
V úterý 9. října se poprvé v tomto školním roce sešel ekotým naší školky. Na přivítanou jsme si zazpívali písničku o lese. Nové členy ekotýmu jsme seznámili s mezinárodním programem ekoškola a jeho sedmi kroky, kterými se budeme řídit. Povídali jsme si o přírodě a hlavně o tématu pro tento školní rok - o vodě. Tvořili jsme myšlenkovou mapu z kapiček vody, do kterých děti s rodiči nakreslily, co už o vodě vědí. Zahájili jsme tak v naší škole analýzu na téma VODA, která bude probíhat na jednotlivých třídách. V tématu VODA děti pochopí význam vody a proč je důležité vodou šetřit. Dozvědí se, odkud se bere voda v kohoutku, v jejich škole a kam putuje voda odpadní. Děti budou ve škole zjišťovat, jak velkou mají spotřebu vody, kterou vodu pijí (kohoutkovou nebo balenou) a které čisticí prostředky se ve škole používají. Scůzky se zúčastnili: Tř. Sluníčko - Sára s maminkou, Tobiáš s maminkou a p. uč. Šárka (koordinátor ekologie v MŠ) Tř. Motýlek - p. uč. Gabriela Tř. Koťátko - Marek s maminkou, Mikuláš se sestrou a maminkou, p. uč. Petra a p. ředitelka Šárka Tř. Kuřátko - p. uč. Pavlína      Děkujeme všem, kteří se naší schůzky zúčastnili, a těšíme se na další shledání.

ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka