20.09.2018 FRYMÍK V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Navštívil nás Frymík z šachové školičky

I v letošním školním roce k nám přišel na návštěvu Frymík z šachové školičky. Jelikož svítilo sluníčko, pozvali jsme Frymíka na naši školní zahradu. Společně jsme si zahráli pohádku, ve které jsme se proměnili v krále, královnu, střelce a pěšce. Tímto pohádkovým způsobem jsme se seznámili s šachovými figurkami. Užili jsme si spoustu legrace a zábavy. Mílí rodiče, pokud chcete, abychom si osvojili základy této královské hry, neváhejte a přihlaste nás do šachového kroužku, který bude probíhat v prostorách naší MŠ vždy v pondělí v odpoledních hodinách.

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019