Detail zprávy
20.09.2018 FRYMÍK V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Navštívil nás Frymík z šachové školičky

I v letošním školním roce k nám přišel na návštěvu Frymík z šachové školičky. Jelikož svítilo sluníčko, pozvali jsme Frymíka na naši školní zahradu. Společně jsme si zahráli pohádku, ve které jsme se proměnili v krále, královnu, střelce a pěšce. Tímto pohádkovým způsobem jsme se seznámili s šachovými figurkami. Užili jsme si spoustu legrace a zábavy. Mílí rodiče, pokud chcete, abychom si osvojili základy této královské hry, neváhejte a přihlaste nás do šachového kroužku, který bude probíhat v prostorách naší MŠ vždy v pondělí v odpoledních hodinách.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka