Detail zprávy
20.09.2018 FRYMÍK V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Navštívil nás Frymík z šachové školičky

I v letošním školním roce k nám přišel na návštěvu Frymík z šachové školičky. Jelikož svítilo sluníčko, pozvali jsme Frymíka na naši školní zahradu. Společně jsme si zahráli pohádku, ve které jsme se proměnili v krále, královnu, střelce a pěšce. Tímto pohádkovým způsobem jsme se seznámili s šachovými figurkami. Užili jsme si spoustu legrace a zábavy. Mílí rodiče, pokud chcete, abychom si osvojili základy této královské hry, neváhejte a přihlaste nás do šachového kroužku, který bude probíhat v prostorách naší MŠ vždy v pondělí v odpoledních hodinách.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka