Detail zprávy
20.09.2018 FRYMÍK V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Navštívil nás Frymík z šachové školičky

I v letošním školním roce k nám přišel na návštěvu Frymík z šachové školičky. Jelikož svítilo sluníčko, pozvali jsme Frymíka na naši školní zahradu. Společně jsme si zahráli pohádku, ve které jsme se proměnili v krále, královnu, střelce a pěšce. Tímto pohádkovým způsobem jsme se seznámili s šachovými figurkami. Užili jsme si spoustu legrace a zábavy. Mílí rodiče, pokud chcete, abychom si osvojili základy této královské hry, neváhejte a přihlaste nás do šachového kroužku, který bude probíhat v prostorách naší MŠ vždy v pondělí v odpoledních hodinách.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka