24.10.2018 TEREZA, vzdělávací centrum o soutěži s E.ON ENERGY GLOBE

Z webových stránek TEREZY, vzdělávací centrum

Jsme rádi a jsme velice pyšní na to, že máme v našich řadách čerstvé držitele ceny E. ON ENERGY GLOBE. Kategorii "Mládež" vyhrála naše Ekoškola Mateřídouška z Frýdku Místku. Máme obrovskou radost a gratulujeme. Jejich počiny s dětmi mají velký smysl. A co vše MŠ Mateřídouška z Frýdku Místku dělá a co jí pomohlo k získání ceny najdete na webu MŠ Mateřídouška.

A to nebylo pro Terezu vše.

Kategorii "Stavba" vyhrál náš úžasný kolega Honza Chvátal, který postavil dům pro svoji rodinou, celý ze slámy. A POZOR, ke všemu vyhrál i celkového vítěze celé soutěže!!!
Jde hezky ve stopách svého zaměstnavatele Tereza  :) V roce 2015 jsme také stáli na těchto stupních vítězů.

BESEDA S MYSLIVCEM

12.11.2018

KOUZLENÍ S KLAUNEM

Pondělní dopoledne nám v MŠ zpříjemnilo klaunské vystoupení s kouzelnickými tr celá zpráva »»