25.10.2018 NA NÁVŠTĚVĚ U PRIMÁTORA

Ve čtvrtek 25. října 2018 nás na magistrátu města Frýdku-Místku přijal primátor pan Mgr. Michal Pobucký, Dis. a spolu s náměstkem panem Bc. Pavlem Machalou a vedoucím odboru školství, kultury, mládeže a tělovýchovy panem Ing. Jiřím Adámkem nám blahopřál k vítězství našeho projektu s názvem „Ekologické vzdělávání pro nejmenší“, který na národní úrovni zvítězil v kategorii Mládež v soutěži s E.ON ENERGY GLOBE.
Ředitelka Mateřské školy Mateřídouška, paní Šárka Čerňáková, krátce seznámila přítomné s průběhem předávání cen na slavnostním galavečeru v Praze. Následovala videoprezentace ekologických aktivit MŠ Mateřídouška a poté využili prostor k bezprostřednímu vyjádření také zástupci z řad našich dětí. Do mateřské školy jsme se vraceli s pocitem hrdosti, zážitkem z příjemné návštěvy, milými dárky a především s vědomím uznání i ocenění za to, že vedení našich dětí k ochraně a tvorbě životního prostředí, kterému se věnujeme již mnoho let, nyní sklízí zasloužené ovoce. Věříme, že si tento slavnostní den užily nejen děti, ale i rodiče, kterým děkujeme za doprovod.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ