Detail zprávy
19.09.2018 ŽALUDOVÉ HODY

Letošní krásný a slunečný podzim nás obdařil bohatou úrodou nejen ovoce, ale i kaštanů a žaludů.
     Jako každý rok sbírají děti z naší školky tyto dary podzimu pro zvířátka v lese. Přijali jsme proto srdečné pozvání od Kubíka Kocycha a jeho maminky z třídy Sluníčko ke sběru žaludů na jejich zahradě. Ve středu 19. září dopoledne se vydali předškoláci ze tříd Sluníčko a Motýlek na dlouhou procházku na Nové Dvory - Podhúří. Tam je přivítal Kubík s rodiči a děti se pilně pustily do sběru žaludů. Úroda je letos opravdu veliká a děti jich nasbíraly plné tři kbelíky. Děkujeme rodině Kocychových za pozvání a pohostinnost.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka