Detail zprávy
19.09.2018 ŽALUDOVÉ HODY

Letošní krásný a slunečný podzim nás obdařil bohatou úrodou nejen ovoce, ale i kaštanů a žaludů.
     Jako každý rok sbírají děti z naší školky tyto dary podzimu pro zvířátka v lese. Přijali jsme proto srdečné pozvání od Kubíka Kocycha a jeho maminky z třídy Sluníčko ke sběru žaludů na jejich zahradě. Ve středu 19. září dopoledne se vydali předškoláci ze tříd Sluníčko a Motýlek na dlouhou procházku na Nové Dvory - Podhúří. Tam je přivítal Kubík s rodiči a děti se pilně pustily do sběru žaludů. Úroda je letos opravdu veliká a děti jich nasbíraly plné tři kbelíky. Děkujeme rodině Kocychových za pozvání a pohostinnost.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka