19.09.2018 ŽALUDOVÉ HODY

Letošní krásný a slunečný podzim nás obdařil bohatou úrodou nejen ovoce, ale i kaštanů a žaludů.
     Jako každý rok sbírají děti z naší školky tyto dary podzimu pro zvířátka v lese. Přijali jsme proto srdečné pozvání od Kubíka Kocycha a jeho maminky z třídy Sluníčko ke sběru žaludů na jejich zahradě. Ve středu 19. září dopoledne se vydali předškoláci ze tříd Sluníčko a Motýlek na dlouhou procházku na Nové Dvory - Podhúří. Tam je přivítal Kubík s rodiči a děti se pilně pustily do sběru žaludů. Úroda je letos opravdu veliká a děti jich nasbíraly plné tři kbelíky. Děkujeme rodině Kocychových za pozvání a pohostinnost.

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019