08.10.2018 DRAKIÁDA

Letošní společné pouštění draků se konalo na hřišti 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad. Počasí nám ukazovalo vlídnou tvář, jen vítr byl trochu lenivý. Všichni zúčastnění však svým elánem dodali drakům potřebnou energii a ti se nakonec předháněli, který z nich vyletí výše a poletí déle. Přehlídku krásných létavců spojenou s vydatným pohybem dětí i dospělých dokumentují pořízené fotografie. Příjemně strávené odpoledne bylo zakončeno předáním sladkých odměn a dračích diplomů.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»