Detail zprávy
23.10.2018 BAREVNÝ PODZIM - výtvarná soutěž

Již název soutěže „Barevný podzim“ napovídá, že děti měly za úkol libovolnou technikou ztvárnit podzim. Samostatně si vybraly, jestli budou malovat draky, podzimní listí, déšť nebo něco, co jim podzim připomíná. Největší zážitky měly dětí z pouštění draků na naší Drakiádě, proto se pustily do kreslení draků. Obrázky se dětem moc povedly a každý, kdo se na ně podívá, vidí, že podzim je opravdu barevný stejně jako v názvu naší výtvarné soutěže.
     Tento již 24. ročník soutěže vyhlásil Dům dětí a mládeže Ostrava-Poruba.


ZPRÁVY

14.11.2018

BESEDA S MYSLIVCEM

47 fotografie
celá zpráva »»
12.11.2018

KOUZLENÍ S KLAUNEM

32 fotografie
Pondělní dopoledne nám v MŠ zpříjemnilo klaunské vystoupení s kouzelnickými tr celá zpráva »»
09.11.2018

PRAVDA VÍTĚZÍ ! Výstava ZŠ Jiřího z Poděbrad

22 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka