Detail zprávy
23.10.2018 BAREVNÝ PODZIM - výtvarná soutěž

Již název soutěže „Barevný podzim“ napovídá, že děti měly za úkol libovolnou technikou ztvárnit podzim. Samostatně si vybraly, jestli budou malovat draky, podzimní listí, déšť nebo něco, co jim podzim připomíná. Největší zážitky měly dětí z pouštění draků na naší Drakiádě, proto se pustily do kreslení draků. Obrázky se dětem moc povedly a každý, kdo se na ně podívá, vidí, že podzim je opravdu barevný stejně jako v názvu naší výtvarné soutěže.
     Tento již 24. ročník soutěže vyhlásil Dům dětí a mládeže Ostrava-Poruba.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka