Detail zprávy
23.10.2018 BAREVNÝ PODZIM - výtvarná soutěž

Již název soutěže „Barevný podzim“ napovídá, že děti měly za úkol libovolnou technikou ztvárnit podzim. Samostatně si vybraly, jestli budou malovat draky, podzimní listí, déšť nebo něco, co jim podzim připomíná. Největší zážitky měly dětí z pouštění draků na naší Drakiádě, proto se pustily do kreslení draků. Obrázky se dětem moc povedly a každý, kdo se na ně podívá, vidí, že podzim je opravdu barevný stejně jako v názvu naší výtvarné soutěže.
     Tento již 24. ročník soutěže vyhlásil Dům dětí a mládeže Ostrava-Poruba.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka