23.10.2018 BAREVNÝ PODZIM - výtvarná soutěž

Již název soutěže „Barevný podzim“ napovídá, že děti měly za úkol libovolnou technikou ztvárnit podzim. Samostatně si vybraly, jestli budou malovat draky, podzimní listí, déšť nebo něco, co jim podzim připomíná. Největší zážitky měly dětí z pouštění draků na naší Drakiádě, proto se pustily do kreslení draků. Obrázky se dětem moc povedly a každý, kdo se na ně podívá, vidí, že podzim je opravdu barevný stejně jako v názvu naší výtvarné soutěže.
     Tento již 24. ročník soutěže vyhlásil Dům dětí a mládeže Ostrava-Poruba.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»