Detail zprávy
23.10.2018 BAREVNÝ PODZIM - výtvarná soutěž

Již název soutěže „Barevný podzim“ napovídá, že děti měly za úkol libovolnou technikou ztvárnit podzim. Samostatně si vybraly, jestli budou malovat draky, podzimní listí, déšť nebo něco, co jim podzim připomíná. Největší zážitky měly dětí z pouštění draků na naší Drakiádě, proto se pustily do kreslení draků. Obrázky se dětem moc povedly a každý, kdo se na ně podívá, vidí, že podzim je opravdu barevný stejně jako v názvu naší výtvarné soutěže.
     Tento již 24. ročník soutěže vyhlásil Dům dětí a mládeže Ostrava-Poruba.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka