Detail zprávy
07.11.2018 PODZIMNÍ DÍLNA A USPÁVÁNÍ BROUČKU - tř. Sluníčko

Ve středu 7. listopadu jsme v naší školce prožili krásné tvůrčí odpoledne. Sešli jsme se k podzimnímu tvoření a společně se připravili na "Uspávání broučků". Rodiče s dětmi tvořili broučky a kamaráda ježka z kartonu, zdobili sklenice a vyřezávali tak trochu strašidelné dýně. Do sklenic a dýní jsme vložili svíčky a tato světýlka nám potom na zahradě vytvořila krásnou a tajemnou atmosféru. Po tvoření jsme za odměnu shlédli pohádku o broučcích, děti rodičům zazpívaly a předvedly své tanečky.
A protože za okny už na nás čekala tma, vydali jsme se na procházku se světýlky a doprovodili naše broučky k místu, kde jsme je uložili k zimnímu spánku.
Na děti i rodiče čekala odměna v podobě zdravého občerstvení, které pro ně připravily naše paní kuchařky. K ochutnání byly jednohubky s různými druhy cizrnových pomazánek a k zahřátí jsme si vybírali mezi šípkovým a zázvorovým čajem. Všem nám chutnalo a recepty na tyto dobroty paní kuchařky poskytly všem zájemcům.

Věříme, že jste s námi a broučky strávili krásné podzimní odpoledne a těšíme se na další setkání s Vámi.


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka