07.11.2018 PODZIMNÍ DÍLNA A USPÁVÁNÍ BROUČKU - tř. Motýlek

Broučkové, broučkové, poletíme,
k zimnímu spánku se uložíme,
no a když ve zdraví přežijem mráz,
za rok se sejdeme na louce zas...

Tuto písničku a ještě další jsme si společně s dětmi zazpívali při společném tvoření broučků. Rodiče dětem statečně pomáhali a pod jejich rukama vznikaly krásné výrobky.

Také mezi nás přišla paní ředitelka Šárka Čerňáková, aby všem ukázala vítěznou trofej, kterou jsme získali v projektu s E.ON ENERGY GLOBE 2018. Ekologickým aktivitám se v Mateřské škole Mateřídouška věnujeme mnoho let - učitelé, děti,  provozní zaměstnanci,  ale také  i rodiče.

Nezapomněli jsme naše broučky uložit k zimnímu spánku na školní zahradě, kde nás také čekalo zdravé občerstvení, které pro nás připravily paní kuchařky.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»