Detail zprávy
07.11.2018 PODZIMNÍ DÍLNA A USPÁVÁNÍ BROUČKU - tř. Kuřátko

Kalendář již ukazuje listopad a zvířátka se pomalu ukládají k zimnímu spánku. I broučci se před zimou musí schovat, a proto děti ze třídy Kuřátka ve středu 7. listopadu uložily broučky do měkké postýlky a písničkou je uspaly.
Společně jsme se sešli k podzimnímu tvoření, kde si před uspáváním broučků děti s rodiči, prarodiči a sourozenci vyzdobily sklenice k osvětlení cesty k postýlce, vytvořily svícen z podzimního listí, sovu z šišky, ježka z kartonu, a hlavně broučka, kterého uložily k zimnímu spánku.
Jakmile se setmělo, dětem se kromě očí rozsvítily lampióny a baterky, které je doprovázely při vycházce kolem naší školky až k postýlce broučků. A aby se broučkům lépe usínalo, zazpívala jim Kuřátka s doprovodem flétny písničku Broučkové, poletíme.
Na zahradě pro děti i dospělé paní kuchařky připravily zdravé občerstvení z cizrnových pomazánek a výborný šípkový a zázvorový čaj na zahřátí.

Věříme, že se podzimní odpoledne i podvečer vydařil a těšíme se na další společné setkání s Vámi.


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka