Detail zprávy
09.11.2018 PRAVDA VÍTĚZÍ ! Výstava ZŠ Jiřího z Poděbrad
Naši kamarádi z 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad uspořádali pro širokou veřejnost výstavu s názvem Pravda vítězí!, na kterou se v pátek 9. listopadu přišla podívat i Mateřská škola Mateřídouška. Děti i paní učitelky si prohlédly, v čem se v době první republiky jezdilo, jak se lidé oblékali, nebo co se hrálo v kině. Děti si vyzkoušely, jak se sedělo ve školní lavici, jaké měly děti učebnice a knihy. Také si prohlédly mince, kterými se platilo, a prozkoumaly, v čem maminky i babičky vařily a praly. Nakonec jsme dětem přečetli pár slov o našem prvním prezidentovi, panu Masarykovi. Dětem se výstava velmi líbila, dozvěděly se mnoho nového a společně jsme si jí připomněli, že naše krásná republika slaví už 100 let.

ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka