Detail zprávy
09.11.2018 PRAVDA VÍTĚZÍ ! Výstava ZŠ Jiřího z Poděbrad
Naši kamarádi z 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad uspořádali pro širokou veřejnost výstavu s názvem Pravda vítězí!, na kterou se v pátek 9. listopadu přišla podívat i Mateřská škola Mateřídouška. Děti i paní učitelky si prohlédly, v čem se v době první republiky jezdilo, jak se lidé oblékali, nebo co se hrálo v kině. Děti si vyzkoušely, jak se sedělo ve školní lavici, jaké měly děti učebnice a knihy. Také si prohlédly mince, kterými se platilo, a prozkoumaly, v čem maminky i babičky vařily a praly. Nakonec jsme dětem přečetli pár slov o našem prvním prezidentovi, panu Masarykovi. Dětem se výstava velmi líbila, dozvěděly se mnoho nového a společně jsme si jí připomněli, že naše krásná republika slaví už 100 let.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka