Detail zprávy
12.11.2018 KOUZLENÍ S KLAUNEM

Pondělní dopoledne nám v MŠ zpříjemnilo klaunské vystoupení s kouzelnickými triky, čarami a žonglováním. Všechny děti se staly součástí velké kouzelnické show. Klaunova kouzelnická hůlka putovala třídou a z dětí se stali malí čarodějové. Čarovná moc hůlky dokázala nejen proměnit barvu šátků nebo mizet předměty, ale především vykouzlila nadšené úsměvy na dětských tvářích. Největší úspěch sklidilo žonglérské číslo s točením míče na prstu, které si většina malých diváků vyzkoušela. Aplaus nebral konce...


ZPRÁVY

14.02.2019

NÁVŠTĚVA NA MAGISTRÁTU MĚSTA

9 fotografie
celá zpráva »»
13.02.2019

VÝSTAVA V MUZEU BESKYD

38 fotografie
celá zpráva »»
12.02.2019

DIVADLO V MATEŘSKÉ ŠKOLE

27 fotografie
V úterý 12. 2. 2019 jsme se společně s Divadlem Letadlo vypravili do polárních ob celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka