Detail zprávy
12.11.2018 KOUZLENÍ S KLAUNEM

Pondělní dopoledne nám v MŠ zpříjemnilo klaunské vystoupení s kouzelnickými triky, čarami a žonglováním. Všechny děti se staly součástí velké kouzelnické show. Klaunova kouzelnická hůlka putovala třídou a z dětí se stali malí čarodějové. Čarovná moc hůlky dokázala nejen proměnit barvu šátků nebo mizet předměty, ale především vykouzlila nadšené úsměvy na dětských tvářích. Největší úspěch sklidilo žonglérské číslo s točením míče na prstu, které si většina malých diváků vyzkoušela. Aplaus nebral konce...


ZPRÁVY

14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
celá zpráva »»
13.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Sluníčko

28 fotografie
A tak zase po roce už jsou tady toužebně očekávané Vánoce. Jak jsme si zpříjem celá zpráva »»
11.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Kuřátko

26 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka