Detail zprávy
12.11.2018 KOUZLENÍ S KLAUNEM

Pondělní dopoledne nám v MŠ zpříjemnilo klaunské vystoupení s kouzelnickými triky, čarami a žonglováním. Všechny děti se staly součástí velké kouzelnické show. Klaunova kouzelnická hůlka putovala třídou a z dětí se stali malí čarodějové. Čarovná moc hůlky dokázala nejen proměnit barvu šátků nebo mizet předměty, ale především vykouzlila nadšené úsměvy na dětských tvářích. Největší úspěch sklidilo žonglérské číslo s točením míče na prstu, které si většina malých diváků vyzkoušela. Aplaus nebral konce...


ZPRÁVY

17.04.2019

VELIKONOČNÍ PŘÁNÍ

1 fotografie
Veleslé Velikonoce, hodně jarního sluníčka Vám přeji děti a zaměstnanci Ma celá zpráva »»
16.04.2019

JAK JSME PEKLI VELIKONOČNÍHO BERÁNKA

11 fotografie
celá zpráva »»
10.04.2019

UKLÍZELI JSME NAŠI ZAHRÁDKU

4 fotografie
Ve středu 10. dubna zahájili malí i velcí zahradníci i přes nepřízeň počasí celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka