Detail zprávy
12.11.2018 KOUZLENÍ S KLAUNEM

Pondělní dopoledne nám v MŠ zpříjemnilo klaunské vystoupení s kouzelnickými triky, čarami a žonglováním. Všechny děti se staly součástí velké kouzelnické show. Klaunova kouzelnická hůlka putovala třídou a z dětí se stali malí čarodějové. Čarovná moc hůlky dokázala nejen proměnit barvu šátků nebo mizet předměty, ale především vykouzlila nadšené úsměvy na dětských tvářích. Největší úspěch sklidilo žonglérské číslo s točením míče na prstu, které si většina malých diváků vyzkoušela. Aplaus nebral konce...


ZPRÁVY

10.07.2019

MŠ MATEŘÍDOUŠKA ZÍSKALA CERTIFIKÁT - ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

4 fotografie
Dne 10. července vedení MŠ a školní jídelny převzalo certifikát  - ZDRAVÁ celá zpráva »»
28.06.2019

ZAHRADNÍ SLAVNOST V MATEŘÍDOUŠCE

29 fotografie
celá zpráva »»
27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka