14.11.2018 BESEDA S MYSLIVCEM
Tak jako každý rok, i letos přišel za dětmi z naší školky myslivec Martin se svým loveckým pejskem a malou pomocnicí Barčou. Ukázal dětem parohy daňka a jelena, kožešinu lišky, kuny a jezevce, předvedl vábení lišky a zajíce. Pes Lara nám ukázal, jak dobře umí aportovat. Děti byly nadšené, se zaujetím poslouchaly a určitě se dozvěděly spoustu nových informací o tom, co potřebuje les, aby byl zdravý a jak je třeba starat se o zvířátka, aby přežila zimu. Nakonec pan myslivec poděkoval za velké množství žaludů a kaštanů, které děti s rodiči nasbíraly a které jsme již dříve panu myslivci předali. Určitě budeme pomáhat a sbírat i příští rok.

VELIKONOČNÍ PŘÁNÍ

Veleslé Velikonoce, hodně jarního sluníčka Vám přeji děti a zaměstnanci Ma celá zpráva »»

JAK JSME PEKLI VELIKONOČNÍHO BERÁNKA

10.04.2019