Detail zprávy
14.11.2018 BESEDA S MYSLIVCEM
Tak jako každý rok, i letos přišel za dětmi z naší školky myslivec Martin se svým loveckým pejskem a malou pomocnicí Barčou. Ukázal dětem parohy daňka a jelena, kožešinu lišky, kuny a jezevce, předvedl vábení lišky a zajíce. Pes Lara nám ukázal, jak dobře umí aportovat. Děti byly nadšené, se zaujetím poslouchaly a určitě se dozvěděly spoustu nových informací o tom, co potřebuje les, aby byl zdravý a jak je třeba starat se o zvířátka, aby přežila zimu. Nakonec pan myslivec poděkoval za velké množství žaludů a kaštanů, které děti s rodiči nasbíraly a které jsme již dříve panu myslivci předali. Určitě budeme pomáhat a sbírat i příští rok.

ZPRÁVY

14.02.2019

NÁVŠTĚVA NA MAGISTRÁTU MĚSTA

9 fotografie
celá zpráva »»
13.02.2019

VÝSTAVA V MUZEU BESKYD

38 fotografie
celá zpráva »»
12.02.2019

DIVADLO V MATEŘSKÉ ŠKOLE

27 fotografie
V úterý 12. 2. 2019 jsme se společně s Divadlem Letadlo vypravili do polárních ob celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka