20.11.2018 VÝCHOVNÝ KONCERT
V pondělí 19. listopadu se nejstarší děti z naší mateřské školy zúčastnily výchovného hudebního programu s názvem Kouzelník v Základní umělecké škole ve Frýdku-Místku. Hned po příjezdu autobusem si prohlédly budovu školy. Líbily se jim také obrazy a mozaiky vystavené v předsálí. Při vystoupení předvedli učitelé školy  s dvojicí dětí, jak je krásné společně si zazpívat s doprovodem hudebních nástrojů - klavíru, flétny, violoncella, kontrabasu, violy, ale i bubínku a ozvučných dřívek. Naše děti ukázaly, že znají hodně písniček, dovedou zpívat moc dobře a udržet rytmus při hře na nástroje jim jde skoro jako skutečným muzikantům. A kdyby si jednou přály umět na některý z nástrojů opravdu dobře hrát, věnovat se zpěvu, dramatickému, výtvarnému nebo tanečnímu umění, už vědí, kde se tomu mohou naučit.

VELIKONOČNÍ PŘÁNÍ

Veleslé Velikonoce, hodně jarního sluníčka Vám přeji děti a zaměstnanci Ma celá zpráva »»

JAK JSME PEKLI VELIKONOČNÍHO BERÁNKA

10.04.2019