Detail zprávy
20.11.2018 VÝCHOVNÝ KONCERT
V pondělí 19. listopadu se nejstarší děti z naší mateřské školy zúčastnily výchovného hudebního programu s názvem Kouzelník v Základní umělecké škole ve Frýdku-Místku. Hned po příjezdu autobusem si prohlédly budovu školy. Líbily se jim také obrazy a mozaiky vystavené v předsálí. Při vystoupení předvedli učitelé školy  s dvojicí dětí, jak je krásné společně si zazpívat s doprovodem hudebních nástrojů - klavíru, flétny, violoncella, kontrabasu, violy, ale i bubínku a ozvučných dřívek. Naše děti ukázaly, že znají hodně písniček, dovedou zpívat moc dobře a udržet rytmus při hře na nástroje jim jde skoro jako skutečným muzikantům. A kdyby si jednou přály umět na některý z nástrojů opravdu dobře hrát, věnovat se zpěvu, dramatickému, výtvarnému nebo tanečnímu umění, už vědí, kde se tomu mohou naučit.

ZPRÁVY

14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
celá zpráva »»
13.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Sluníčko

28 fotografie
A tak zase po roce už jsou tady toužebně očekávané Vánoce. Jak jsme si zpříjem celá zpráva »»
11.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Kuřátko

26 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka