Detail zprávy
05.12.2018 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V MATEŘÍDOUŠCE
Mik, miku, mik, miku, Mikuláš, přišel s čertem na koláč. Mik, miku, mik, miku, Mikuláš, přinesl nám zimní čas. Když Mikuláš naděluje, čertík za ním poskakuje… Rok se s rokem sešel a za dětmi opět přišel moudrý Mikuláš, hrozitánský čert a půvabný Anděl. Čert sice vypadal hrozivě, ale naštěstí žádný zlobivý adept neskončil v jeho pytli. Děti zazpívaly malebné trojici několik pěkných zimních písniček a Mikuláš s Andělem je za to podělili balíčky s dobrotami. A Vánoce jsou opět blíž…

ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka