Detail zprávy
05.12.2018 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V MATEŘÍDOUŠCE
Mik, miku, mik, miku, Mikuláš, přišel s čertem na koláč. Mik, miku, mik, miku, Mikuláš, přinesl nám zimní čas. Když Mikuláš naděluje, čertík za ním poskakuje… Rok se s rokem sešel a za dětmi opět přišel moudrý Mikuláš, hrozitánský čert a půvabný Anděl. Čert sice vypadal hrozivě, ale naštěstí žádný zlobivý adept neskončil v jeho pytli. Děti zazpívaly malebné trojici několik pěkných zimních písniček a Mikuláš s Andělem je za to podělili balíčky s dobrotami. A Vánoce jsou opět blíž…

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka