Detail zprávy
11.12.2018 VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Kuřátko
Příchod Vánoc ve třídě Kuřátka posílila vůně pomerančů, rozinek a hřebíčku, která se nesla při vánočních dílnách v úterý 11. prosince. Poté, co děti předvedly zimní básničky a písničky, nazdobily si společně s rodiči i prarodiči svícen z jablíčka či pomeranče, vytvořily vánoční přání, stromeček se sněhovými vločkami a vymalovaly rámeček se zimním ptáčkem. Atmosféru doplňovaly vánoční koledy, které hrály v pozadí. Děkujeme za příjemné odpoledne a přejeme Vám klidné prožití Vánoc.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka