Detail zprávy
11.12.2018 VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Kuřátko
Příchod Vánoc ve třídě Kuřátka posílila vůně pomerančů, rozinek a hřebíčku, která se nesla při vánočních dílnách v úterý 11. prosince. Poté, co děti předvedly zimní básničky a písničky, nazdobily si společně s rodiči i prarodiči svícen z jablíčka či pomeranče, vytvořily vánoční přání, stromeček se sněhovými vločkami a vymalovaly rámeček se zimním ptáčkem. Atmosféru doplňovaly vánoční koledy, které hrály v pozadí. Děkujeme za příjemné odpoledne a přejeme Vám klidné prožití Vánoc.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka