Detail zprávy
10.12.2018 DIVADLO LETADLO
Vánoční pohádka O ježečkovi a myšce V pondělí 10. prosince přiletělo do naší mateřské školy Divadlo Letadlo s hudební pohádkou O ježečkovi a myšce. Chudák ježeček! Myška mu prováděla samé lumpárny. Copak můžeme slavit v prosinci Velikonoce? Ale nakonec se myška s pomocí dětí a zvířátek z pohádky přece jen napravila. Vždyť radost z Vánoc můžeme mít jen tehdy, jsme-li všichni pěkně pospolu a máme se rádi. A nejvíce se nám zalíbila tahle pohádková písnička: „Ježíškovi zazpíváme, že Vánoce rádi máme…“

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka