10.12.2018 DIVADLO LETADLO
Vánoční pohádka O ježečkovi a myšce V pondělí 10. prosince přiletělo do naší mateřské školy Divadlo Letadlo s hudební pohádkou O ježečkovi a myšce. Chudák ježeček! Myška mu prováděla samé lumpárny. Copak můžeme slavit v prosinci Velikonoce? Ale nakonec se myška s pomocí dětí a zvířátek z pohádky přece jen napravila. Vždyť radost z Vánoc můžeme mít jen tehdy, jsme-li všichni pěkně pospolu a máme se rádi. A nejvíce se nám zalíbila tahle pohádková písnička: „Ježíškovi zazpíváme, že Vánoce rádi máme…“

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»