Detail zprávy
10.12.2018 DIVADLO LETADLO
Vánoční pohádka O ježečkovi a myšce V pondělí 10. prosince přiletělo do naší mateřské školy Divadlo Letadlo s hudební pohádkou O ježečkovi a myšce. Chudák ježeček! Myška mu prováděla samé lumpárny. Copak můžeme slavit v prosinci Velikonoce? Ale nakonec se myška s pomocí dětí a zvířátek z pohádky přece jen napravila. Vždyť radost z Vánoc můžeme mít jen tehdy, jsme-li všichni pěkně pospolu a máme se rádi. A nejvíce se nám zalíbila tahle pohádková písnička: „Ježíškovi zazpíváme, že Vánoce rádi máme…“

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka