Detail zprávy
11.12.2018 BESEDA SE STRÁŽNICEMI MP
Při návštěvě městské policie si děti zopakovaly, jak se jmenuje země a město, ve kterém žijí. Seznámily se s plyšákem Pandou, jehož povolání je strážník policie ve Frýdku-Místku. Společně se svými kolegyněmi strážnicemi se stará o to, aby byl ve městě klid, aby se lidé nehádali, a chrání veřejný pořádek. A když je člověk v tísni (například když hoří), zavoláme na telefonní čísla, která už děti znají. Dozvěděli jsme se, že všechna tísňová volání začínají jako nejlepší známka ve škole – a to je 1. Druhé číslo je nejhorší známka ve škole – a to je 5. Poslední čísla se liší. Požárníci – 0 jako rybník, policie - 8 jako pouta, nemocnice - 5 jako invalidní vozík a městská policie - 6 jako pistole. Děti také popisovaly obrázky, které znázorňovaly slušné a neslušné chování. Paní strážnice byly překvapeny, co už děti všechno znají. Beseda se nám moc líbila.

ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka