Detail zprávy
11.12.2018 BESEDA SE STRÁŽNICEMI MP
Při návštěvě městské policie si děti zopakovaly, jak se jmenuje země a město, ve kterém žijí. Seznámily se s plyšákem Pandou, jehož povolání je strážník policie ve Frýdku-Místku. Společně se svými kolegyněmi strážnicemi se stará o to, aby byl ve městě klid, aby se lidé nehádali, a chrání veřejný pořádek. A když je člověk v tísni (například když hoří), zavoláme na telefonní čísla, která už děti znají. Dozvěděli jsme se, že všechna tísňová volání začínají jako nejlepší známka ve škole – a to je 1. Druhé číslo je nejhorší známka ve škole – a to je 5. Poslední čísla se liší. Požárníci – 0 jako rybník, policie - 8 jako pouta, nemocnice - 5 jako invalidní vozík a městská policie - 6 jako pistole. Děti také popisovaly obrázky, které znázorňovaly slušné a neslušné chování. Paní strážnice byly překvapeny, co už děti všechno znají. Beseda se nám moc líbila.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka