Detail zprávy
14.12.2018 ANALÝZA - PROSTŘEDÍ

Analýza  na téma "PROSTŘEDÍ" probíhala v celé mateřské škole. V jednotlivých třídách byla zpracována analýza, zhotoven záznam, o kterém jsme si s dětmi povídali. Informovali také rodiče prostřednictvím nástěnek v šatnách jednotlivých tříd. Také byly zhotoveny tzv. „krabice nápadů“, do kterých mohou rodiče s dětmi, zaměstnanci vkládat své podněty. Na setkání ekotýmu jsme se s danými příspěvky zabývali a průběžně realizovali.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka