14.12.2018 ANALÝZA - VODA

Analýza  na téma "VODA"opět probíhala v jednotlivých třídách, kdy bádaly děti i paní učitelky, do hledání odpovědí na některé záludné otázky se k nám připojili i provozní zaměstnanci školy. Vše, co jsme společně zjistili, zapsali a zakreslili do jednotlivých analýz. Z těch pak vycházeli na  schůzce ekotýmu  a celkový výsledek jsme zaznamenali společně s dětmi a rodiči. Graficky ztvárnili naše silné a slabé stránky na téma "VODA". Velmi nás těší, že se v naší školce daří šetřit vodou a děti ví, jak je voda důležitá pro náš život. Úroveň šetření je však rozdílná a tak společně s dětmi máme vytvořené tzv. "Pravidlo 10" - při mytí rukou si děti počítají do deseti a snaží se danou činnost v tomto časovém úseku zvládnout. Do nádržek WC postupně budou umístěny lahvičky naplněné pískem, abychom dokázali ušetřit v daném provozu záchodků.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ