Detail zprávy
14.12.2018 VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pustily lodičku ze skořápky ořechů a zazpívaly rodičům několik koled, aby tak navodily správnou vánoční atmosféru.  Poté už se mohlo začít tvořit. Děti spolu s rodiči tvořily vanilkové rohlíčky, které nám paní kuchařky další den upekly, dále si zhotovily zimní rámeček s hezkým ptáčkem, papírovou baňku, kterou ozdobily náš stromeček a svícen z jablíčka, který si poté odnesly domů. Bylo to příjemně strávené odpoledne uprostřed předvánočního shonu.                                         

 

Přejeme krásné Vánoce a hodně spokojených dnů v roce 2019.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka