14.12.2018 VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pustily lodičku ze skořápky ořechů a zazpívaly rodičům několik koled, aby tak navodily správnou vánoční atmosféru.  Poté už se mohlo začít tvořit. Děti spolu s rodiči tvořily vanilkové rohlíčky, které nám paní kuchařky další den upekly, dále si zhotovily zimní rámeček s hezkým ptáčkem, papírovou baňku, kterou ozdobily náš stromeček a svícen z jablíčka, který si poté odnesly domů. Bylo to příjemně strávené odpoledne uprostřed předvánočního shonu.                                          Přejeme krásné Vánoce a hodně spokojených dnů v roce 2019.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»