Detail zprávy
14.12.2018 VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pustily lodičku ze skořápky ořechů a zazpívaly rodičům několik koled, aby tak navodily správnou vánoční atmosféru.  Poté už se mohlo začít tvořit. Děti spolu s rodiči tvořily vanilkové rohlíčky, které nám paní kuchařky další den upekly, dále si zhotovily zimní rámeček s hezkým ptáčkem, papírovou baňku, kterou ozdobily náš stromeček a svícen z jablíčka, který si poté odnesly domů. Bylo to příjemně strávené odpoledne uprostřed předvánočního shonu.                                          Přejeme krásné Vánoce a hodně spokojených dnů v roce 2019.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka