Detail zprávy
19.12.2018 VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Místku. Přestože letošní vystoupení doprovázelo teplé počasí (my bychom si přáli alespoň pár sněhových vloček), všichni přítomní si užívali atmosféry Vánoc na vyzdobeném náměstí. Písničky Půjdem spolu do Betléma, Bílá hvězda, Medvěd a Hej, koleda, které si děti připravily, sklidily zasloužený potlesk.  Všem dospělým, kteří podpořili naši akci, tímto děkujeme za doprovod a za společně strávené chvíle.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Spokojené prožití vánočních svátků, mnoho lásky a porozumění.  V novém roce mnoho radostných dní.                                                                                                                                                              Přeji zaměstnanci Mateřské školy Mateřídouška.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka