Detail zprávy
19.12.2018 VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Místku. Přestože letošní vystoupení doprovázelo teplé počasí (my bychom si přáli alespoň pár sněhových vloček), všichni přítomní si užívali atmosféry Vánoc na vyzdobeném náměstí. Písničky Půjdem spolu do Betléma, Bílá hvězda, Medvěd a Hej, koleda, které si děti připravily, sklidily zasloužený potlesk.  Všem dospělým, kteří podpořili naši akci, tímto děkujeme za doprovod a za společně strávené chvíle.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Spokojené prožití vánočních svátků, mnoho lásky a porozumění.  V novém roce mnoho radostných dní.                                                                                                                                                              Přeji zaměstnanci Mateřské školy Mateřídouška.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka