Detail zprávy
19.12.2018 VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Místku. Přestože letošní vystoupení doprovázelo teplé počasí (my bychom si přáli alespoň pár sněhových vloček), všichni přítomní si užívali atmosféry Vánoc na vyzdobeném náměstí. Písničky Půjdem spolu do Betléma, Bílá hvězda, Medvěd a Hej, koleda, které si děti připravily, sklidily zasloužený potlesk.  Všem dospělým, kteří podpořili naši akci, tímto děkujeme za doprovod a za společně strávené chvíle.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Spokojené prožití vánočních svátků, mnoho lásky a porozumění.  V novém roce mnoho radostných dní.                                                                                                                                                              Přeji zaměstnanci Mateřské školy Mateřídouška.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka