Detail zprávy
27.02.2019 MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice Čarymíra, která děti začarovala do hudebního světa s názvem Kouzelné muzikohrátky. Společně jsme si vyzkoušeli zahrát na neobvyklé hudební nástroje -  tibetskou mísu, zvon, brumli, bubny djembe a spoustu dalších. Kouzelnice nám na nástroje zahrála i zazpívala šamanské písničky. S dětmi jsme se jednu písničku naučili a vyzkoušeli jsme si k tomu zahrát na bubny. Děti to moc bavilo a vybubnovaly ze sebe skoro všechnu energii.
Vystoupení bylo opravdu kouzelné.


ZPRÁVY

10.07.2019

MŠ MATEŘÍDOUŠKA ZÍSKALA CERTIFIKÁT - ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

4 fotografie
Dne 10. července vedení MŠ a školní jídelny převzalo certifikát  - ZDRAVÁ celá zpráva »»
28.06.2019

ZAHRADNÍ SLAVNOST V MATEŘÍDOUŠCE

29 fotografie
celá zpráva »»
27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka