Detail zprávy
27.02.2019 MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice Čarymíra, která děti začarovala do hudebního světa s názvem Kouzelné muzikohrátky. Společně jsme si vyzkoušeli zahrát na neobvyklé hudební nástroje -  tibetskou mísu, zvon, brumli, bubny djembe a spoustu dalších. Kouzelnice nám na nástroje zahrála i zazpívala šamanské písničky. S dětmi jsme se jednu písničku naučili a vyzkoušeli jsme si k tomu zahrát na bubny. Děti to moc bavilo a vybubnovaly ze sebe skoro všechnu energii.
Vystoupení bylo opravdu kouzelné.


ZPRÁVY

09.05.2019

DĚTI PŘÁLY BABIČKÁM K SVÁTKU

6 fotografie
celá zpráva »»
07.05.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
Zápis dětí do Mateřské školy Mateřídouška se koná ve dnech 13. a 14. května celá zpráva »»
06.05.2019

BABIČKA ČTE POHÁDKY

4 fotografie
V pondělí 6. května jsme ve třídě Motýlek přivítali milou návštěvu. Babičk celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka