Detail zprávy
27.02.2019 MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice Čarymíra, která děti začarovala do hudebního světa s názvem Kouzelné muzikohrátky. Společně jsme si vyzkoušeli zahrát na neobvyklé hudební nástroje -  tibetskou mísu, zvon, brumli, bubny djembe a spoustu dalších. Kouzelnice nám na nástroje zahrála i zazpívala šamanské písničky. S dětmi jsme se jednu písničku naučili a vyzkoušeli jsme si k tomu zahrát na bubny. Děti to moc bavilo a vybubnovaly ze sebe skoro všechnu energii.
Vystoupení bylo opravdu kouzelné.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka