20.04.2006 DEN ZEMĚ V MATEŘÍDOUŠCE

Ekologickou výchovou podporujeme budování zdravého životního stylu. Děti vedeme k získání správných postojů na základě vlastních prožitků. V tomto duchu jsme si ve čtvrtek 20. 4. 2006 připomněli oslavy Dne Země. Děti v doprovodu svých rodičů či sourozenců zkrášlily zahradu vysazením jehličnatého keře, zbavily ji odpadků a všeho, co do ní nepatří. Odměnou za jejich úsilí byla již tradiční a oblíbená „Cesta za pokladem“. Příjemnou procházku dětem ztížily úkoly, které je dovedly až k vytouženému cíli. Úsměv na tváři dětem vykouzlil nejen strom „Bonbónovník“ověšený bonbóny všeho druhu, ale i poklad se sladkým překvapením a obrázkem,který jim bude připomínat tento den. Děkujeme Vám všem, kteří jste tento den strávili společně s námi. Snad tato akce přispěla k tomu, abychom si uvědomili,že krásu a bohatství přírody je potřeba chránit a snažit se své poznatky a pocity předávat dál dětem.

12.11.2019

BESEDA S MYSLIVCEM

V úterý 12.11.2019  nás v mateřské škole navštívil myslivec. Děti celá zpráva »»
06.11.2019