Detail zprávy
19.03.2019 SCHŮZKA EKOTÝMU

V úterý 19. března se již po čtvrté v tomto školním roce sešel ekotým naší mateřské školy. Přivítali jsme se písničkou a rozdělili si úkoly, které splníme na této schůzce. Poté jsme společně vyhodnocovali, jak se nám daří plnit úkoly z plánu činností. V oblasti šetření vodou jsme již instalovali první lahvičky do splachovadel a vymysleli básničku, kterou si říkáme při mytí rukou. Vše jsme zaznamenali a nakreslili, abychom viděli, jak se nám daří tyto úkoly plnit.
Naplánovali jsme termín jarního úklidu zahrady, který se uskuteční 10. a 11. dubna v odpoledních hodinách. Děti nakreslily jarní obrázky k pozvánce a také vytvořily nové cedulky ke hřbitovu odpadků. Ty potom nainstalujeme při úklidu zahrady. Všechny Vás na tuto akci srdečně zveme a těšíme se, že společně naší zahradu uklidíme.


ZPRÁVY

01.06.2020

Den dětí - Tř. Sluníčko

26 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Motýlek

16 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Kuřátko

40 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka