Detail zprávy
09.04.2019 VELIKONOČNÍ DÍLNA - tř. Koťátko

V úterý 9. 4. proběhly u Koťátek tradiční a oblíbené velikonoční dílny. Tentokrát jsme si vyrobili papírový domeček s ptáčkem, zápich zajíčka a piliňáčka z punčochy. Všechny výrobky si děti odnesly domů, aby si s nimi vyzdobily své domovy. Zvláště u piliňáčka se moc těší, až mu začnou růst vlasy, pokud se o něj budou dobře starat. A protože se Velikonoce rychle blíží, upekli jsme si s Koťátky ve třídě krásného velikonočního beránka.
Přejeme všem krásné Velikonoce.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka