21.04.2006 OSLAVILI JSME SPOLEČNĚ …
za poznáním se naši nejstarší předškoláci vypravili v pátek 21. 4. 2006 do sadů Bedřicha Smetany v Místku, kde se konaly městské oslavy „Dne Země“. Dětem nestačí, když si povídáme a ony naslouchají, když si prohlížíme obrázky nebo fotografie. Nejlepší způsob je tyto podněty skloubit dohromady a nabídnout dětem možnost si vše prožít „na vlastní kůži“, prohlédnout z blízka a také „osahat.“ Děti měly možnost seznámit se s dravými ptáky, kteří loví ve dne i v noci, nahlédly do života včel, získaly informace ze světa obojživelníků. Nejen kluci svým zvídavým pohledem prozkoumávali interiér zeleného auta s housenkou, které se stará o čistotu ve městě. Jiskřičky v očích měly děti z živých zvířátek, které si mohly pohladit. S dobrou náladou a plné dojmů se vracely z oslav do školky, kde se o své zážitky podělily s menšími kamarády.

19.09.2019

FRYMÍK V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Navštívil nás Frymík z šachové školičky. celá zpráva »»
06.09.2019