top of page

Den Země aneb chovejme se k přírodě šetrně - dobrodružná výprava za pokladem

V pátek 19. dubna 2024 jsme si společně s dětmi připomněli svátek naší Země, která jako jediná ze všech planet sluneční soustavy umožňuje existenci života - lidí, rostlin, živočichů. Tak jako vloni i letos si naše mateřská škola u příležitosti Dne Země připravila pro děti a jejich rodiče dobrodružnou výpravu za pokladem, která vedla přes Staré Město až do Fauna parku. Děti, jejich rodiče a paní učitelky vyrazili hledat poklad po trase vyznačené barevnými fáborky a šipkami. V cíli výpravy děti dostaly za vyluštěnou tajenku medaile. A pak už bylo na řadě to nejdůležitější – nalézt ukrytý poklad v areálu Faunaparku. Nezapomnělo se ani na krmení zvířátek dobrotami, které jim děti přinesly. Pro zájemce o opékání hořel táborák, k poslechu hrála kytara. I přes nepříznivé počasí jsme si to všichni parádně užili a už se těšíme na další takový společný den.





































Comments


bottom of page