top of page

Den Země aneb každý den poznáváme v přírodě něco nového – dobrodružná výprava za pokladem

I v tomto školním roce si naše mateřská škola u příležitosti Dne Země připravila pro děti a jejich rodiče dobrodružnou výpravu za pokladem, která se uskutečnila v pátek 28. dubna 2023

a vedla přes Staré město až do Faunaparku. Děti, jejich rodiče a paní učitelky vyrazili hledat poklad po trase vyznačené barevnými fáborky a šipkami. V cíli výpravy čekalo na všechny dobrodruhy společné luštění tajenky, jejíž jednotlivá písmena zjistili při správném zodpovídání úkolů na jednotlivých stanovištích během cesty. A pak už bylo na řadě to nejdůležitější - nalézt schovaný poklad v areálu Faunaparku. Nezapomnělo se ani na krmení zvířátek dobrotami, které jim děti přinesly a pro zájemce o opékaní hořel táborák.

Všichni jsme si to parádně užili a už se těšíme na další takový společný den.

Comments


bottom of page