top of page

Sluníčkový karnevalový rej je tady. Pestré masky, oblíbení hrdinové a krásné princezny

Na tento den jsme se s dětmi připravovali celý týden. Ve čtvrtek 20. ledna (v ten správný čas pro karneval) k nám do Sluníček přišla beruška, několik policistů, siláci i čarodějové z filmů, čert, kočičky a spousta bytostí, které jsme ani nepoznávali. Soutěže bylo to hlavní, na co se děti nejvíce těšily. Na fotkách uvidíte, jak bylo při soutěžích veselo. Velká legrace byla při tanci

s balónkem na čele, skákání v pytlích nebo když se z dětí stali klokani, kteří hopsali s balónkem mezi koleny. Ale ze všeho nejvíce jsme se nasmáli při stavění komínů z kartónových kostek. Děti se vzájemně povzbuzovaly, tleskaly a přály si výhru. A vyhráli jsme všichni. Celé dopoledne jsme zakončili diskotékou a předáním odměn, které si děti vysoutěžily.

Bylo to moc pěkné dopoledne.


Comments


bottom of page