top of page

Srdce s láskou darované

Děti jsou malá krásná stvoření, které se učí všemu, co jim život a dospělí lidé nabízí. Učíme děti pravdomluvnosti, sociálnímu cítění, učíme je radovat se z maličkostí, radost přijímat a hlavně radost rozdávat. Proto jsme se rozhodli věnovat naše srdce seniorům v Domě s pečovatelskou službou. Děti nakreslily a vyrobily srdce se svými rozesmátými obličeji. A nejen to. Zazpívaly písničky a zatančily tanečky všem pro radost a dobrou náladu. Potom nastal čas předání srdce

s věnováním. O slzičky nebyla nouze. Ale byly to slzy štěstí, lásky a poděkování. A o to nám šlo především. Darovat lásku. Děkujeme babičkám a dědečkům, že tady jsou s námi.


Hlasování proběhne od 15. 3. – 10. 4. 2023, které určí Top 10 z pohledu veřejnosti (nezávisle na porotě). Podpořte naše děti a dejte jim Váš hlas. Hlasujte na www.srdceslaskou.czComments


bottom of page