top of page

Srdce s láskou darované (třída Motýlek)

Třída Motýlek se zapojila do projektu “Srdce s láskou darované" srdcem pro naše paní kuchařky, které se v mateřské škole starají o to, abychom měli celý den pestrou a zdravou stravu. Jako poděkování jsme jim upekli v centru aktivit Domácnost VELKÉ PERNÍKOVÉ SRDCE, které jsme vlastnoručně nazdobili. Vyzkoušeli jsme si tak v praxi, z čeho se dělá těsto, jak se zpracovává, tvaruje, peče a zdobí. Zahráli jsme si na kuchařky a vyzkoušeli si jejich práci, často velice náročnou a nedoceněnou. Velké srdce jsme připravili tak, aby si jej mohly zavěsit a připomínalo jim tak, že si jejich práce vážíme. Spoustu menších perníkových srdíček jsme naskládali do krabičky, aby si mohly „osladit život“ při odpočinku po práci v kuchyni. Krabičku jsme vyzdobili nakreslenými papírovými srdíčky s věnováním: “SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ PRO NAŠE PANÍ KUCHAŘKY, MÁME VÁS RÁDI - TŘÍDA MOTÝLEK".
Commentaires


bottom of page