top of page

Svět očima dětí

Děti z naší mateřské školy se zúčastnily 19. ročníku soutěže Ministerstva vnitra – Svět očima dětí. Jedná se o preventivně - vzdělávací projekt, jehož cílem je prevence sociálně patologických jevů a zvyšování informovanosti z různých oblastí prostřednictvím tvůrčí činnosti dětí. Soutěžní téma pro mateřské školy bylo v letošním školním roce Technika složek IZS.

Na dětských obrázcích poznáte, že se děti už s touto problematikou setkaly, vědí, co znamenají slova integrovaný záchranný systém, kdo je jeho součástí a co mají jednotlivé složky IZS na starosti. Posuďte sami, kolik fantazie se v dětech skrývá a co všechno dokáží namalovat nebo vytvořit. A možná se některému z dětí toto téma tolik líbilo, že se z něj stane hasič, záchranář, policista nebo lékař.


Comments


bottom of page