top of page

Výstava dětských prací v Městské knihovně Frýdek-Místek

Naše mateřská škola je zapojena do projektu Celé Česko čte dětem. K nalezení snadné cesty ke knize, kromě pravidelného čtení, jsme v průběhu měsíce ledna postupně se všemi třídami vyrazili do Ústřední knihovny Frýdek, Jiráskova 506. V knihovně děti uvítala paní knihovnice a seznámila je s provozem knihovny. Společně se naučili novou říkanku, poslechli si pohádku O rukavičce a poskládaly puzzle zvířátek, která v pohádce vystupovala. Děti měly možnost zahrát si s hračkami, se zvířátky z pohádky i prohlédnout si a prolistovat knihy podle svého výběru. Na závěr návštěvy jsme zhlédli výstavu ilustrací k pohádkám v horním patře knihovny. Autory těchto výtvarných prací jsou děti z naší mateřské školy.Comentarios


bottom of page