top of page

Svět techniky

Díky spolupráci města Frýdku-Místku s Dolní oblastí Vítkovice mohly naše nejstarší děti navštívit populárně naučné centrum Velký svět techniky. V expozici Dětský svět, v místě které nadchne nejen děti, ale i dospělé, nešetřily nadšením a s velkým zaujetím vyzkoušely všechny zábavné i poučné atrakce.

Kromě Dětského světa si pro nás ve Světě techniky připravili také dva výukové programy. Děti z Motýlků a Koťátek navštívily Doktorskou školičku, kde se dozvěděly, jak se starat o své tělo a vyzkoušely si i různé vyšetřovací techniky. Svět barev vyrazily poznávat zase Sluníčka a Kuřátka a při kouzlení s barvami si procvičily jak všechny smysly, tak i postřeh a paměť. Ve Světě techniky se nám všem moc líbilo a návštěvu tohoto úžasného místa určitě doporučujeme!

Comments


bottom of page